black jack
poker online
gry hazardowe online

System Shauna

System Shauna jest bardzo popularnym systemem z uwagi na to, że jest niesamowicie skuteczny. Oczywiście należy przede wszystkim zgłębić dokładnie zasady tej taktyki, aby wykonać dokładnie wszystko krok po kroku. Nasze szanse na wygraną mogą być nawet 9:1! Jednak musimy obstawić prawidłowo jak najwięcej numerów w ruletce.
Jak powszechnie wiadomo, w ruletce mamy37 pól. Są to pola ponumerowane od 1 do 36 oraz zero. Jak w takim razie korzysta się z tego systemu? To proste. Zakładając, że masz do dyspozycji 66 dolarów, rozłóż nimi ruletkę w taki sposób, aby pozostawić jedynie cztery numery wole. Jednak do obstawiania wykorzystaj tylko 36 swoich dolarów, a resztę dobierz z bonusu. Z takich bonusów mogą skorzystać gracze, którzy dopiero zaczynają zabawę z kasynem.

reklama

Jeżeli kulka zatrzyma się na jednym z czterech nie obstawionych przez Ciebie numerów, niestety nic nie wygrasz. Z kolei jeśli kulka padnie na numery, na które postawiłeś wygrasz 6 dolarów. Pamiętaj, że jeżeli szczęście Ci nie dopisze, nie należy się poddawać. Po niepowodzeniu wkrótce i tak nadejdzie szczęście. Jak w takim razie powinniśmy obstawić numery? 36 dolarów stawiamy tylko na kolor czerwony. Kolejnym krokiem jest postawienie żetonów na splity, czyli na linie między numerami 0 i 2, 8 i 11, 10 i 13, 17 i 20, 26 i 29, 28 i 31. Obstawiasz je po 4 dolary, czyli łącznie dokonujesz zakładu za 24. Następnie stawiasz po 2 dolary na dowolne trzy liczby z następującej sekwencji: 4,6,15,22,24,33,35. W ten oto sposób zostaną cztery numery, które nie zostaną w ogóle obstawione.

reklama

To za jak wysoką stawkę będziesz grać zależy tylko od Ciebie i Twoich możliwości finansowych. System Shauna należy do strategii bezpiecznych, a dodatkowo metoda ta pomoże nam w osiągnięciu zysku. Oczywiście, jak w każdej grze hazardowej, tak samo w ruletce wiele zależy od tego czy dopisuje nam po prostu szczęście. System Shauna najlepiej wykorzystywać jedynie w europejskiej wersji ruletki, gdyż odmiana ta posiada tylko jedno zero, co zapewnia o wiele większe szanse na wygraną niż na przykład w wersji amerykańskiej.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl