black jack
poker online
gry hazardowe online

System 63

Strategia ta nazywa się 63, gdyż właśnie wykorzystując ten system masz aż 63 procent szans na wygraną po każdej rundzie ruletki! Dane te są właściwe jedynie dla wersji amerykańskiej. Z Ameryki również ten system się wywodzi. Jeżeli tego systemu używalibyśmy w ruletce francuskiej, to miałby inną nazwę z uwagi na to, iż istniałby inny procent szans na wygraną. W odmianie francuskiej, z uwagi na jedne zero nasze szanse były by zwiększone o 1%, czyli mielibyśmy 64% na zysk. Ile należy przygotować sobie kapitału na skorzystanie z tego systemu? Wystarczy 80 żetonów, ale na jedną rundę. Biorąc pod uwagę, że zagramy pięć rund według tego schematu, to będziemy potrzebować łącznie 400 żetonów. Co będziemy w takim razie obstawiać? Możemy stawiać na dwa z trzech tuzinów, albo na dwa z trzech słupków. Łatwo można teraz domyślić się jak powstało to 63 %. Obstawiając 24 pola z 38 wychodzi nam właśnie 63 %. W ruletce francuskiej obstawiamy łącznie 24 pola z 37, co daje nam wynik 64 %.

reklama

Grę rozpoczynamy od stawki w wysokości jednego żetonu. Stawiamy go na jeden tuzin albo słupek. Kolejny żeton stawiamy na inny tuzin lub słupek. Jeśli dopisze Ci szczęście i kulka wyląduje na którymś z Twoich numerów w tuzinie lub słupków, wygrywasz 1 żeton. Jeżeli przegrasz powinieneś Gasz według następującej progresji: 1- 1, 3- 3, 9- 9, 27- 27.
Tak więc zakładając, że obstawiasz dwa pierwsze tuziny i kulka zatrzyma się na numerze 12, to daje Ci to wygraną w wysokości 2 żetonów, ale jesteś żeton do tyłu w drugim przedziale. Można to zobrazować następująco: 2-1 = 1 żeton.

reklama

Gdybyś jednak przegrał, to obstawiasz te same tuziny po 3 żetony. Gdy przegrasz ponownie, wnosisz zakład także na te same tuziny, ale już po 9 żetonów na każdy z nich. Jeżeli szczęście dalej Ci nie dopisuje, zaciskasz zęby i stawiasz po 27 żetonów. Gdyby bogini Fortuna Ciebie faktycznie nie lubiła, to przegrałbyś gdyby kulka wypadła aż cztery razy na tuzinie, którego nie obstawiałeś, ale jest to naprawdę mało prawdopodobne. Szansa, że tak się faktycznie stanie wynosi niecałe 2%.Grę powinniśmy zakończyć, gdy będziemy mieć wygraną w granicach od 50 do 100 dolarów.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl