black jack
poker online
gry hazardowe online

System 4 spinów

Czym jest system 4 spinów można wywnioskować już z samej nazwy. Metoda ta polega na obstawiani tylko tych numerów, które padły jako ostatnie. Ponieważ liczby na ruletce nie są uporządkowane, ale jedynie rozmieszczone w sposób nieregularny, często zdarza się tak, że się powtarzają i po sobie. Na wypadnięcie innych numerów należy czasem dość długo poczekać. Kiedy rozpocząć obstawianie? Wtedy, gdy zauważysz, że podczas 4 spinów któryś z numerów się powtórzył. Grę należy zakończyć, jeżeli dojdzie do tego, że przegrasz 2 spiny z rzędu. Jednak musisz mieć na uwadze, że do grania z tym systemem będziesz potrzebować kapitału wysokości minimum 100 dolarów. W wypadku przegranej możesz oczywiście stracić całą tą kwotę, lub tylko część z niej. Jednak jeżeli szczęście Ci dopisze i używasz do gry żetonów po 5 dolarów, możesz wygrać 145 dolarów.

reklama

Przeanalizujmy przykład.
Powiedzmy, że padł numer 15. Ty jednak nie obstawiasz, tylko czekasz, Kolejny numer to 17. Dalej nie obstawiasz. Trzeci numer to 31. Znów czekasz. W czwartym rzucie padł 2, To już 4 numer, ale nadal czekasz. Jak w następnym razie wypadnie znów 31 wtedy ruszasz do działania. Jednak następny numer, który wypadł to 5, więc ponosisz stratę. Obstawiasz teraz numery 17, 2, 31 i 5, które wypadło ostatnio. Na każdy z tych numerów stawiasz 1 żeton. Wypada 2. Tak, więc Twoja następna stawka będzie dotyczyła numerów 17, 31, 5, 2. Numer, który wypadł tym razem to 8 i niestety tracisz. Obstawiasz numery 17, 31, 2, 8. W kolejnym rzucie wypadło 12. To już drugi raz z rzędu po wygranej, kiedy przegrywasz. W tym wypadku przerywasz grę.

reklama

Pewnie już sam zauważyłeś na jakiej zasadzie tworzy się kolejne numery, które obstawiasz. Pierwszy numer z całej czwórki skreślasz. Numer drugi zajmuje jego miejsce i kolejne numery w związku z tym się przesuwają. Na koniec dopisujesz numer, który padł ostatnio. W ten sposób znów masz cztery numery. W taki sposób skreślasz i dopisujesz numery, póki nie opuścisz gry. Jak sam widzisz, jest to bardzo proste.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl