black jack
poker online
gry hazardowe online

System 35 : 1

Czym jest tak naprawdę system 35 : 1? W każdym razie jest to metoda w ruletce, w której ważną rolę odgrywa prawo nierównomiernej dystrybucji. Pewnie nie raz zauważyłeś, że numery, które wypadają w ruletce czasem się powtarzają. Wiadome jest bowiem, że w ciągu cyklu 38 rzutów (czy też 37 w wersji francuskiej) nie wypadną jednak wszystkie numery. W cyklu 38 rzutów wypada jedynie 1/3 wszystkich numerów. Tak więc, jest szansa, że niektóre z numerów padną nie tylko raz, ale także dwa, trzy lub cztery razy, a czasem nawet więcej. Taka teza nie jest jedynie nieprawdziwym wymysłem, ale sprawdzoną taktyką wykorzystywaną przez wielu graczy na całym świecie. Czy ruletka faktycznie jest nieprzewidywalna? Nie do końca. Bardzo dziwne jest to, że numery które wypadały wielokrotnie w jednym cyklu posiadały taką tendencję również w kolejnych cyklach.

reklama

Ważne jest, aby na początku wyliczyć sobie limit zysku, a także ryzyka. Tak więc, największą stawkę za jedno koło musimy ograniczyć do czterokrotności możliwej wygranej. Jeżeli więc postawimy najniższą stawkę w wysokości np. 1 dolara, to nasza najmniejsza wygrana będzie wynosić 35 dolarów. Maksymalna stawka przy tym wkładzie będzie się równać 140 zł (35 x 4). W takim wypadku minimalny zysk to 1.5 krotność kwoty, którą stawiasz. Jeżeli więc postawisz 140 dolarów, to Twój zaplanowany zysk wyniesie 210 dolarów.

reklama

Jak już wspomniane było na początku należy obstawiać te numery, które wypadną co najmniej dwa razy. Dodawaj do nich ciągle nowe numery, które często wypadają. Graj tak, aż do momentu, kiedy będziesz mieć aż 6 numerów. W jednym rzucie nie graj więcej niż 6 numerami. Powinieneś obstawiać ciągle tak samo, jednakową stawką np. jednym dolarem. Wnoś takie zakłady, dopóki numery nie wygrają. Jak tak się stanie, dostaniesz dodatkowo 35 dolarów. Następnie obstawiamy 36 dolarów na swoje wcześniejsze numery. Jeśli masz dwa numery, stawiasz na przykład 18 dolarów na każdy, przy trzech numerach 12 dolarów, przy czterech stawiasz 9, przy pięciu 7, a przy sześciu 6 na każdy. Dzięki tej metodzie możesz wygrać naprawdę dużo. Jeśli jakiś z numerów, które obstawiłeś wypadnie dwa razy wygrasz kwotę między 210 a 630 dolarami.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl