black jack
poker online
gry hazardowe online

System 300

System 300 jest to metoda bardzo ostrożna. System 300 przypomina trochę taktykę Shauna. Nazwa dla tego systemu wzięła się stąd, że kwota, która jest w nazwie używana jest najczęściej w tej metodzie.
Jeżeli chcesz zagrać według systemu 300, musisz postawić swoje pieniądze ma dwa tuziny i dodatkowo na 10 numerów. Tak więc jeżeli planujesz postawić kwotę 300 dolarów, to powinieneś za 100 dolarów obstawić jeden tuzin, za kolejne 100 dolarów drugi tuzin, a za pozostałe 100 dolarów postawić na numery, z tym że kwotę tą rozdzielasz pomiędzy każdy z nich. Łatwiej będzie to zaobserwować dzięki punktom poniżej.

reklama

1. Na pierwszy tuzin (czyli na numery od 1 do 12) stawiasz 100 dolarów
2. Na drugi tuzin (czyli na numery od 13 do 24) stawiasz 100 dolarów
3. Na dowolnych 10 numerów z trzeciego tuzina stawiasz 100 dolarów

reklama

Jak widać, schemat jest bardzo prosty i nie wymaga tu nic dokładniejszego tłumaczenia. Skoro wszystko jak na razie jest jasne, należy teraz dowiedzieć się, jak wygląda sprawa z jeśli dopisze nam szczęście, a jak jeżeli się odo od nas obróci. Tak więc, jeśli kulka od ruletki zatrzyma się na dowolnym numerze z pierwszego albo drugiego tuzina, to wygrasz tyle pieniędzy, ile włożyłeś na tą grę. Wtedy z uśmiechem na twarzy możesz dalej kontynuować grę. W sytuacji, jeśli kulka wyląduje na polu z numerem, który obstawiłeś wśród tych 10 liczb, wygrana wyniesie sześciokrotność zakładu, jaki postawiłeś akurat na ten numer. Jednak należy wziąć pod uwagę, że prawdopodobieństwo wynosi w tym przypadku 1 : 3,5. Jeżeli szczęście Ci nie dopisze i kulka padnie na któryś z numerów, jakich nie obstawiłeś lub ewentualnie zatrzyma się na zerze, niestety stracisz całe 300 dolarów. Prawdopodobieństwo, że tak się stanie wynosi 1 : 12,3. Ale nie powinieneś się zrażać nawet jak tak się stanie, bo to przecież cały urok ruletki i wszystkich gier hazardowych. Szczęście, tak samo jak pech nie trwa wiecznie i nawet jeżeli stracisz, następnymi zakładami na pewno sobie odbijesz przegraną. System 300 powinieneś wykorzystać. Czasem nie warto przecież niepotrzebnie ryzykować, jak można wygrać mniejszym kosztem.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl