black jack
poker online
gry hazardowe online

System 2 i więcej

System 2 i więcej jest bardzo prosty. Jednak może nie być odpowiedni dla osób, które są nerwowe i niecierpliwe. Wygrać oczywiście można, ale trzeba zacisnąć zęby i uzbroić się w cierpliwość. Jednak w dzisiejszym świecie co chwile znajdujemy się w stresujących sytuacjach, więc nie powinniśmy mieć problemu z poradzeniem sobie z tym. Na czym polega system 2 i więcej? Chodzi tu głownie o to, że powtarzają się często pewne numery. W związku z tym, że ruletka to gra losowa i opiera się na rachunku prawdopodobieństwa, to po wielu rundach praktycznie każdy numer prędzej czy później i tak wypadnie. To, że dany numer wypada częściej może być po prostu czystym przypadkiem, albo wynikać z wady koła od ruletki, jednak jest to sytuacja dość rzadko spotykana.

reklama

Co zatem najpierw należy uczynić? Przede wszystkim weź kartkę i długopis i zapisz numery, które wypadną w ciągu 37 rzutów - jeżeli grasz w ruletkę francuską, lub 38 - jeżeli grasz w wersję amerykańską. To, co zapisałeś pomoże Ci w wyborze właściwych liczb do zakładu. Jak w takim razie wytypować właściwe? Przyjrzyj się uważnie swoim notatkom. Wybierz te, które w ciągu 37 (ewentualnie 38) rzutów wypadły przynajmniej dwa razy lub więcej. Na te właśnie numery stawiasz stałą określoną przez siebie kwotę aż do czasu, gdy minie 37 rzut ( lub 38 w wersji amerykańskiej) Jeżeli rzuty się skończyły, znowu zapisz numery, które padły i zacznij grę od początku. Z pewności zauważysz, że będziesz obstawiać około 6- 11 numerów. Jak sam widzisz gra wymaga cierpliwości, ale nawet jak nie będą wypadać Twoje numery, to nie rezygnuj, gdyż na pewno szczęście wkrótce Cię dopadnie.

reklama

Jeżeli nie odpowiada Ci ten system, możesz użyć innego. Również możesz sam poobserwować jak wypadają rzuty w ruletce i samodzielnie wymyślić swój własny sposób na grę. Jeżeli jesteś początkującym graczem warto, żebyś najpierw wypróbował systemy podczas gry " na niby" w kasynach online, gdyż w rzeczywistym domu hazardu możesz być pod wielką presją i nie dociągnąć schematu do końca. Najlepiej jest dać sobie trochę czasu na wdrożenie się w ruletkę.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl