black jack
poker online
gry hazardowe online

Stawka Bondowska

Metoda ta jest bardzo efektowna. Aby z niej skorzystać potrzebujesz 200 żetonów. Sposób obstawiania numerów w ruletce w tym systemie jest następujący. 140 żetonów należy postawić na dolną połowę ruletki, czyli na numery 19 - 36. Kolejny zakład robisz na sześć numerów znajdujących się w przedziale 13 - 18. Tutaj do obstawienia używasz 50 żetonów. Pozostałe 10 żetonów to ubezpieczenie na zero. Jeżeli spojrzysz teraz na koło od ruletki, zauważysz na pewno, że obstawiłeś aż dwie trzecie pól!

reklama

Teraz zobaczmy, jak będą się kształtować wygrane. Jeśli wypadnie numer z dolnej połowy, Twój zysk wyniesie 80 żetonów. Gdy kulka zatrzyma się na jakimkolwiek z numerów z obstawionej przez Ciebie szóstki, Twój zysk wyniesie 100 żetonów. W sytuacji, gdy wypadnie zero, Twój zysk będzie wynosić aż 160 żetonów. Oczywiście, jeżeli wypadnie którykolwiek numerów, których nie obstawiłeś, to niestety nic nie wygrasz. Jednak w takiej sytuacji podwajasz swoje stawki. Działanie jest bardzo zbliżone jak w systemie Martingale. Jednak należy podkreślić, że w tej metodzie masz o wiele większe szanse na odzyskanie włożonych przez siebie środków. Dzięki grze z wykorzystaniem Stawki Bondowskiej możesz bardzo szybko wygrać całkiem niezłą sumę pieniędzy. Jednak jeżeli już wygrasz, najlepiej będzie zakończyć grę. Może się przecież zdarzyć i tak, że po prostu nadejdzie zła seria i dużo stracisz.

reklama

Do Stawki Bondowskiej należy się odpowiednio przygotować. Musisz posiadać bowiem dość spory kapitał, aby Ci wystarczyło pieniędzy na pokonanie złej serii, ponieważ musisz odebrać od kasyna to, co niestety przegrałeś. Jak w każdym systemie, tak również przy tej metodzie należy uzbroić się w cierpliwość. Wielu początkujących graczy nastawia się od razu, że dzięki danemu systemowi wygra duże pieniądze. Pamiętajmy, że najwięcej zależy przede wszystkim od szczęścia. Jeżeli już używasz do gry danego systemu, bądź cierpliwy. Dopiero jeżeli system doprowadzisz do końca, przyniesie on efekty. Nie poddawaj się emocjom. Pamiętaj, że są one nieodłącznym elementem wszystkich gier hazardowych.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl