black jack
poker online
gry hazardowe online

System Oskara Grand

Nazwa systemu wzięła się od gracza, który działał w latach 1950 i 1960. O tym systemie można było przeczytać nawet w "The Casino Gambler's Guide". Gracz na początku interesował się tylko grą w kości. Prowadził również swój dziennik, w którym zapisywał dane dotyczące swoich zakładów. Te notatki znalazł Allan Wilson. System ten został użyty przez niego na komputerze IBM. Po sprawdzeniu zapisków Oskara okazało się, że miał on rację co swoich ustaleń. Oskar, co prawda należał do osób, których szczęście rzadko kiedy opuszczało, to jednak okazało się, że jego pomysł naprawdę działa i dzięki niemu można faktycznie wygrać pieniądze. Na czym w takim razie on polega?

reklama

System rozpoczyna się od postawienia jednej jednostki. Może to być kwota dowolnie przez nas wybrana. W sytuacji, gdy wygrywamy kończymy sekwencję i rozpoczynamy kolejną. Jeśli jednak przegrywamy, to powtarzamy wcześniejszy zakład. W momencie, gdy wygrywamy, kolejna sekwencja będzie większa o naszą podstawową jednostkę. Jeśli jednak uzyskaliśmy zysk netto po rundzie, w następnej należy postawić tylko jedną jednostkę więcej.

reklama

Zakładając, że wybraną przez nas podstawową jednostką do obstawiania jest $ 1, to sekwencja wyglądałaby następująco:

1. Stawiasz $1 i tracisz: - $1
2. Stawiasz $1 i wygrywasz: $0
3. Stawiasz $1 i tracisz: -$1
4. Stawiasz $1 i tracisz: -$2
5. Stawiasz $1 i tracisz: -$3
6. Stawiasz $1 i wygrywasz: -$2
7. Stawiasz $2 i wygrywasz: $0
8. Stawiasz $1 i tracisz: -$1
9. Stawiasz $1 i wygrywasz: $0
10. Stawiasz $1 i wygrywasz: +$1

W związku z tym, że rozpoczynaliśmy od straty, w drugim zakładzie mamy tylko jedną jednostkę. Następnie wygraliśmy i nasze saldo wynosi 0. Dlatego, że potrzebna jest tylko jedna jednostka do bycia na plus, nie zwiększamy stawki do dwóch. Etapy od trzeciego do piątego nie są wygrane, więc pozostajemy ciągle przy podstawowej stawce. Następnie w szóstym zakładzie wygrywamy i zwiększamy stawkę o jedna jednostkę. Siódmy zakład także wygrywamy, ale z uwagi na to, że znów potrzeba nam tylko jednej jednostki, zakład dlatego zmniejszamy do $1. Ósmy etap także nie okazuje się szczęśliwy, dlatego pozostajemy przy jednej jednostce. W dziesiątym etapie wygrywamy całą sekwencję.
Pewnie zauważyłeś, że w ciągu całej gry kwota pozostawała na niskim poziomie. Dlatego ten system poleca się dla początkowych graczy, a także tych którzy nie chcą za wiele ryzykować, a jedynie się zabawić.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl