black jack
poker online
gry hazardowe online

System Martingale

System Martingale jest najbardziej popularnym sposobem obstawiania w ruletce. To właśnie ten system wykorzystuje najwięcej graczy na świecie. Nie oznacza to jednak, że jest to złoty środek na ruletkę, który przynosi jedynie same wygrane. Początkowo Martingale był metodą zakładów znaną w XVIII wieku głównie we Francji. System był stworzony na potrzeby gry "orzeł i reszka" Jeżeli wypadał orzeł gracz wygrywał, a reszka oznaczała przegraną. W sytuacji wypadania reszki, gracz podwajał swój zakład. Wygrana zwracała mu wcześniejsze straty i dodatkowo zapewniała zysk. Następnie proces zaczynał się od nowa.

reklama

Zasady systemu są następujące. Pierwszy zakład gracz powinien postawić na kolor. Nie musi to być wcale duża suma. Można postawić nawet jednego dolara. Przy takim stylu obstawiania pozostajemy przez wiele rzutów, nawet jak kilka razy nam się nie powiedzie. Następnie należy obserwować jakie kolory wypadają. Jeżeli nie wypada Twój kolor, to w kolejnej partii powinieneś podwoić stawkę. Jeżeli znów nie udało się wygrać, podwój ponownie stawkę. W tej chwili Twój zakład powinien wynosić 4 dolary. Jeżeli znów przegrasz zwiększ stawkę ponownie. Grasz więc za 8 dolarów i powiedzmy, że padł Twój kolor. Wtedy kasyno wypłaca Ci drugie tyle, czyli razem 16 dolarów. W ten o to sposób wygrywasz jednego dolara!

reklama

Następne rundy zaczynasz także od wnoszenia niskich zakładów. Taka metoda gry jest najbezpieczniejsza. Można oczywiście wnosić wyższe stawki, ale musisz wtedy posiadać wysoką kwotę do dyspozycji, ponieważ mogą skończyć Ci się pieniądze zanim wypadnie Twój kolor. Dlatego lepiej jest grać małymi sumami, gdyż system ten nigdy nie zawodzi.
Bez względu, który system obstawiania wybierzesz, zanim przystąpisz do gry w prawdziwym kasynie, zagraj w ruletkę przez Internet. Musisz sam poznać system, aby przy prawdziwej grze zachować spokój. Pamiętaj, że szczęście nie trwa wiecznie, więc nawet jak dobrze Ci idzie, to nie graj na wysokie stawki. Możesz w ten sposób ponieść stratę. Wiedz, że cierpliwość popłaca.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl