black jack
poker online
gry hazardowe online

System Labourchere

Jest to kolejna metoda na obstawianie zakładów w ruletce. Jest to system malejącej progresji. Nazywany jest także systemem Odwołania. System Labourchere ma wiele odmian. Podstawowa forma to rząd kolejnych liczb na przykład 1, 2, 3, 4, 5, 6. Nie ma znaczenia, którą sekwencję wybierzemy. Mogą to być równie dobrze liczby 3, 4, 5, 6, 7, 8. Seria może być krótka, ale również sekwencja może składać się z wielu cyfr.

reklama

To jaką wybierzesz serię zależy od Ciebie i typu gry. Każdy z wymienionych wcześniej numerów w ciągu reprezentuje ilość żetonów lub jednostek w których będziesz stawiać. A jak obstawiamy? Zakład wynosi tyle, co suma cyfry początkowej i końcowej. W pierwszym przypadku zakład wynosiłby 7 (1 + 6), a w drugim 11 (3 +8). Jeżeli jednak nie wygrasz, to liczbę będącą sumą skrajnych cyfr wpisujemy na koniec sekwencji. Czyli wyglądałoby to następująco: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11. Gdybyś jednak odniósł zwycięstwo, wtedy liczby zewnętrzne zostają skreślone. ( w tym wypadku 3 i 8). W związku z tym, jak buduje się kolejny zakład, system ten jest nazywany również skreślanym.

reklama

Przy tym sposobie prowadzenia gry, warto mieć ze sobą kartkę i długopis. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że kontrolujemy sytuację i nie popełnimy błędu. Kiedy w takim razie kończymy serię? Wtedy, gdy wszystkie liczby zostaną skreślone. Taka sytuacja oznacza, że nie jesteś na minus. Grę możesz zacząć od początku. Nie musisz jednak pozostawiać przy tym systemie. Możesz zagrać także przy pomocy innej metody. Gorzej jest jednak w sytuacji, gdy sekwencja zamiast maleć, ciągle rośnie. W tej sytuacji będzie dochodzić do bardzo wysokich zakładów i może zabraknąć Ci w końcu pieniędzy na grę. Nie zapominaj jednak, że nie ma przepisu na szczęście. Jest to nieodłączny element gry. Systemy jednak pomagają uchronić trochę od straty, ale właśnie główną cechą wszystkich gier hazardowych jest to, że tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy to szczęście Cię opuści. Jednak ta niepewność losu przyciąga do kasyn tak wielu graczy.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl