black jack
poker online
gry hazardowe online

System Fibonacci

Fibonacci, czyli Leonardo Pisan urodził się w Pizie w 1170 roku. Interesował się matematyką, a także kultura innych narodów. Wymyślił sekwencję numerów, które istnieją w przyrodzie. Czy istnieje jakiś bezpieczny system obstawiania w ruletce? Jasne! Taki jest właśnie system stworzony Fibonacciego!

reklama

Jeżeli nie grasz często i wolisz nie ryzykować za dużo, ten system jest po prostu stworzony dla Ciebie. Ta metoda nie jest trudna. Wystarczy chwila na to, aby zapoznać się z zasadami. Na samym początku należy zapoznać się z tzw. ciągiem Fibonacciego. Wygląda on następująco: 1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144 itd. Łatwo zauważyć, że każda następna cyfra jest sumą dwóch poprzednich. 2 jest sumą 1 i 1, 3 to suma 2 i 1, 5, 3 i 2 itd. Model ten należy wykorzystać także podczas obstawiania zakładów w ruletce. Więc zgodnie z ciągiem zaczynamy od jednego żetonu. Oczywiście jest to tylko założenie, które ma na celu wytłumaczenie schematu. Możesz równie dobrze zacząć od wyższej stawki. W sytuacji, gdy postawiłeś jeden żeton i przegrałeś, to jesteś stratny właśnie ten jeden żeton. Ponownie stawiasz jeden żeton. Jeśli wygrasz, nie masz ani zysku ani straty, bowiem Twoje saldo wynosi 0. Zaczynasz wtedy od nowa. Jeśli tym razem przegrasz będziesz stratny 2 żetony. Znów obstawiasz 2. Gdybyś znów przegrał, Twoje saldo wynosiłoby - 4 i znów musiałbyś obstawić trzy żetony. Już rozumiesz? Obstawiasz dokładnie jak w ciągu Fibonacciego. Zaczynałeś od obstawienia jednego żetonu, następnie obstawiłeś dwa, a później trzy. Jeśli wygrasz, Twój stan konta będzie wynosić - 1. W tej sytuacji zaczynasz, tak jak na początku, czyli od 1 żetonu.

reklama

Jak grać jeżeli odnieśliśmy już większy zysk? Przede wszystkim w tym momencie powinniśmy przerwać ciąg i zacząć od samego początku. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę to, że jest to tylko schemat, założenie. W rzeczywistości może się okazać, że wygrasz 15 razy, a następnie 20 razy przegrasz. Z kolei później znów może być seria wygranych. Pamiętaj, że jak w każdej grze hazardowej bardzo dużo zależy od szczęścia!
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl