black jack
poker online
gry hazardowe online

System D'Alembert

System D'Alembert powstał w wyniku badań naukowych. W późniejszym czasie stał się niezbędny we francuskich kasynach w XVIII wieku przy grze w ruletkę. Obecnie jest wykorzystywany także w bakaracie i innych zakładach sportowych, w których jest 50% szansy na wygraną. Chodź system D'Alembert nie jest skomplikowany, to jednak wymaga podstawowych wiadomości związanych z zarządzaniem pieniędzy. Jak w takim razie wykorzystać ten system?

reklama

System polega na obstawianiu kolorów: czarnego albo czerwonego, według pewnych zasad. W pierwszej rundzie stawiasz zakład wysokości 5 zł (przy kursie 2.0, czyli 50% szans na wygraną). W sytuacji, kiedy nie uda nam się wygrać, dokładamy do zakładu kolejne 5 zł. Czyli drugi zakład powinien już wynosić 10 zł. Jeżeli wygrasz, to od zakładu odejmujesz 5 zł. Przy przegranej dodajesz znów 5 zł. Czyli nowy, trzeci zakład będzie wynosić już 15 zł. Zobaczmy co się stanie, jak w tym momencie wygrasz. Przy kursie 2.0 wygrana wynosi 30 zł. Jeżeli dodamy wszystkie stawki, to wyjdzie, że jednak nie mamy zysku, ale tak działa system i nie należy się tym przejmować.

reklama

Zaczynamy następną kolejkę. Zaczynamy ze stawką z trzeciego zakładu, czyli 15 zł pomniejszoną o jednostkę początkową 5 zł. Tym samym otwieramy druga kolejkę z zakładem wysokości 10 zł ( 15 zł - 5zł). W wyniku przegranej zwiększamy stawkę o 5 zł. W sytuacji wygranej zysk wynosi 10 zł. W trzeciej rundzie, zakładając że wcześniej wygraliśmy, zaczynamy ze stawką pomniejszoną o 5 zł (10 zł - 5 zł), czyli stawiamy 5 zł. Jeśli wygramy kończymy kolejkę z zyskiem o wysokości 5 zł itd.
Należy zauważyć, że system D'Alembert nie należy do trudnych. Z uwagi na to, że jest o wiele bezpieczniejszy niż Martingale, nadaje się idealnie dla osób rozpoczynających dopiero przygodę z ruletką. Nie oznacza to jednak, że system na pewno zagwarantuje wygraną. Metodę D'Alembert należy stosować z głową, tak samo jak i inne metody. Zanim przystąpisz do gry wypróbuj tą metodę wcześniej w kasynach online, w których nie gra się na prawdziwe pieniądze.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl