black jack
poker online
gry hazardowe online

System 2 w górę, 2 w dół

System 2 w górę, 2 w dół jest kolejnym nieskomplikowanym systemem. Oparty jest na bazie progresji. Ta metoda obstawiania jest idealna dla osób, którzy nie mają zamiaru ryzykować wielkich pieniędzy, a dodatkowo nie mają przy sobie sporego kapitału. Jest to o tyle ważne, gdyż niektóre systemy chociaż polecają obstawiać za niskie kwoty, to jednak by doprowadzić system do końca trzeba i tak zainwestować dość dużo pieniędzy.

reklama

Więc jak należy grać? W systemie 2 w górę, 2 w dół obstawia się kolory. Przygotuj sobie jeden żeton. Rozpoczniesz z nim grę. Następnie będziesz ciągle dokonywać zakładów właśnie w wysokości tego jednego żetonu. Będziesz kontynuować grę w taki sposób, dopóki nie nadejdą dwie przegrane. W tym momencie zmieniasz taktykę. Od tej chwili będziesz dokonywać zakładu na kolory za 2 żetony. Grasz tak do momentu, aż nie wygrasz. Jeżeli wygrasz aż dwa razy z rzędu, to obniżasz stawkę zakładu do jednego żetonu. Z kolei jeśli przegrasz dwa razy z rzędu, to przy następnym razie obstawiasz aż 3 żetony.

reklama

Progresja wynosi 1, 2, 3, 4, 5. Jeżeli dojdziesz do momentu, w którym wnosisz zakłady za 5 żetonów, masz dwie możliwości. Po pierwsze, możesz rozpocząć grę od początku, obstawiając zakłady za 1 żeton. Po drugie, możesz grać dalej tą grę i kontynuować progresję 6, 8, 10 itd. Jednak przed podjęciem takiej decyzji zastanów się co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Przeanalizuj przede wszystkim swoje możliwości finansowe. Jeżeli jednak wolisz spokojniejszą grę, pozostań przy małych stawkach. Nie zapominaj tylko o jednej podstawowej zasadzie systemu 2 w górę, 2 w dół, czyli o podnoszeniu stawki po każdych dwóch przegranych i o obniżaniu zakładu po każdych dwóch wygranych z rzędu.
Jeżeli jesteś początkującym graczem, ten system może być dla Ciebie odpowiedni. Nie jest skomplikowany i na pewno się nie pomylisz. Jednak, jeżeli nie czujesz się jeszcze pewnie w grze w ruletce, zagraj najpierw w kasynach internetowych. To pomoże Ci lepiej zrozumieć system, którym grasz.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl