black jack
poker online
gry hazardowe online

Systemy obstawiania w ruletce

Każdy, kto odwiedził chociaż raz kasyno wie, że we wszystkich grach hazardowych bardzo dużo zależy po prostu od szczęścia. Tak samo jest w ruletce. Można powiedzieć, że ruletka praktycznie w całości opiera się na losie. Tak więc, to czy wygramy będzie zależało od tego czy bogini Fortuna nas uwielbia czy nienawidzi. Jednak nie ma osoby na świecie, której szczęście chociaż na chwilę nie opuściło, szczególnie jeżeli chodzi o ruletkę.

reklama

Zawzięci gracze od dawna starali się opracować jakiś złoty środek, aby wygrać w ruletkę. Uważają oni, że dzięki wymyślonemu przez nich systemowi uda im się przechytrzyć los i złapać szczęście. Czy można w ogóle sprawić, aby ruletka obracała się tak, jak właśnie chcemy? Niestety wszystkiego nie da się przewidzieć, a na pewno nie w tej grze. Jednak dzięki wnikliwym analizom rozgrywek, zapisywaniu spostrzeżeń i pewnym matematycznym umysłom udało się opracować pewne metody i systemy, których zastosowanie może nie zapewnia wysokich wygranych, ale na pewno chroni od wielkich strat. Wiele czasu niektórzy gracze musieli poświęcić na to, aby zaobserwować jakieś prawidłowości.

reklama

Kasyna odwiedzają również ludzie, którzy przychodzą się tam tylko zabawić i nie zwracają uwagi na to, aby grać według jakiś schematów. Takie osoby przeważnie grają za symboliczne kwoty, aby poczuć podobne emocje jak "prawdziwi" gracze. Jednak takich ludzi w kasynach jest niewielu. Większość osób podczas gry wykorzystuje znane im taktyki. To właśnie dla takich osób ruletka jest bardzo ważna i to oni spędzają na grze bardzo dożo czasu. Testują systemy obstawiania i próbują oszukać los. Wykorzystują taktykę tuzinkową, kolumnową, obstawiania danego koloru, parzystych lub nie parzystych liczb czy innych schematów jak np. schemat Fibanacciego. Jest jeszcze trzecia kategoria osób poza tymi, którzy chcą się tylko zabawić i tymi, którzy są prawdziwymi hazardzistami wykorzystującymi znane, legalne sposoby na wygrywanie. Tą trzecią grupą są oszuści, którzy pragną wygranej za wszelką cenę i nie zważają na reguły gry. Na szczęście kasyna całkiem nieźle radzą sobie z takimi ludźmi poprzez montowanie monitoringu i zatrudnianie ochroniarzy.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl