black jack
poker online
gry hazardowe online

Reguły obstawiana w ruletce(opis pól zakładów i wygrane z danego pola)

Stawki Zewnętrzne (Outside Bets)

Zakład możemy postawić na kolor czarny lub czerwony, także na liczby parzyste lub nieparzyste i na numery z przedziałów 1 - 18 i 19 - 36. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że wygrywa się, jeżeli padnie na numer znajdujący się w którejś z wymienionych kategorii. W tych wypadkach stosunek wypłaty wynosi 1 : 1. Jeżeli jednak wypadnie zero, tracisz tylko połowę postawionych pieniędzy.
Tuzin ( Dozen). Tak nazywa się zakład na dwanaście numerów. Wyróżniamy trzy tuziny. Pierwszy tuzin to liczby 1 - 12, drugi 13 - 24, trzeci to liczby 25 - 36. Jak padnie na któryś z numerów w tuzinie, który obstawiłeś, wygrana wynosi 2 : 1. Jeżeli jednak wypadnie zero, cała stawka przepada.
Słupek (Column). Jest to zakład na dwanaście liczb, które znajdują się wzdłuż kolumny w tabeli. Wygrana wynosi 2 : 1. Przy zerze stawki przepadają.

reklama

Stawki wewnętrzne (Inside Bets)

Line Bet ( Six - line bet). Dokonujesz tu zakładu na 6 numerów, które się znajdują w dwóch poziomych rzędach po 3. Żeton kładziemy na linii oddzielającej szeregi od siebie. Jeżeli wypadnie numer, który obstawiłeś w tej szóstce, Twoja wygrana będzie wynosić 5 : 1.
Róg (Corner Bet). Tutaj obstawiasz na 4 numery znajdujące się koło siebie. Żeton kładziesz w punkcie, w którym łączą się krawędzie wszystkich 4 numerów. Tutaj pieniądze wypłacane są w stosunku 8 : 1.

reklama

Street (Transversale plan) To są zakłady na 3 liczby w szeregu. W tym wypadku wygrana jest wypłacana w stosunku 11 : 1. Split (Cheval) Tutaj obstawiamy dwa sąsiednie numery. Wygrana wynosi 17 : 1.
Stawka na numer ( Straight up, plan). W tym wypadku stawiasz zakład na konkretny numer. Masz także możliwość obstawienia zera. Jeśli wypadnie numer, na który postawiłeś, pieniądze zostaną wypłacone w najwyższym stosunku 35 : 1.
reklama

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.RuletkaOnline.com.pl